Wierzbownica drobnokwiatowa a działanie na odchudzanie!

0

wierzbownicadrobnokwiatowaZiele wierzbownicy drobnokwiatowej w postaci tabletek może okazać się bardzo wygodnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy raczej nie są zwolennikami parzenia ziół. Wierzbownica dzięki swoim dobroczynnym właściwościom znalazła zastosowanie jako skuteczny środek wspomagający m.in. leczenie schorzeń prostaty. Ziele wykazuje również korzystne oddziaływanie na cały układ moczowy, wspomaga oczyszczanie organizmu poprzez usprawnienie naturalnego procesu detoksykacji organizmu. Co więcej, wierzbownica drobnokwiatowa wykazuje również pozytywne działanie na wygląd cery poprzez jej oczyszczanie, a także zmniejsza wydzielanie łoju lub powoduje jego upłynnienie.

Skład suplementu diety oraz właściwości

Preparat dostępny w tabletkach składa się oczywiście z suszonego ziela wierzbownicy oraz suchego wyciągu z wierzbownicy. Zastosowany w suplemencie ekstrakt posiada wiele korzystnych oddziaływań na organizm:

– wspomaga funkcjonowanie prostaty i układu moczowego poprzez utrzymanie normalnego przepływu moczu oraz zmniejszenie częstotliwości moczu u mężczyzn,

– posiada również właściwości antyoksydacyjne (zwalcza wolne rodniki i chroni komórki przed uszkodzeniami oksydacyjnymi),

– wspomaga dobre samopoczucie fizyczne i jest niezwykle pomocny w czasie klimakterium (menopauzy),

– wspomaga utrzymanie ruchomości oraz elastyczności stawów,

– korzystnie wpływa na wygląd skóry.

Stosowanie i cena

Według zaleceń producenta, należy stosować 1 tabletkę 3 razy dziennie przed jedzeniem. Porcja dzienna (3 tabletki) zawiera dokładnie: 1,41 g suszonego ziela wierzbownicy, 270 mg wyciągu z wierzbownicy. W żadnym wypadku nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki, a także nie powinno się zażywać suplementu w przypadku uczulenia na wierzbownicę drobnokwiatową.

Jedno opakowanie zawiera 30 sztuk tabletek, a cena wynosi około 10 zł (plus koszty przesyłki). Ze względu na fakt, iż w celu osiągnięcia najlepszych efektów kuracji, należy zażywać 3 tabletki dziennie, to łączny koszt miesięcznej kuracji wyniesie około 30 zł (1 opakowanie wystarcza na 10 dni). Jest to całkiem przystępna cena jak na naturalny suplement diety o tak szerokim zastosowaniu.

Opinie na temat produktu

Suplement diety ze względu na zastosowanie w pełni naturalnych składników oraz stosunkową niską cenę, cieszy się sporym zainteresowaniem. Pozytywne opinie pochodzą zarówno do mężczyzn, którym preparat pomógł w problemach z prostatą – tutaj powtarzały się informacje na temat regulacji ilości i częstotliwości oddawania moczu, ale także od kobiet, które stosowały lub stosują produkt w okresie menopauzy – odczuwalna była poprawa samopoczucia, brak wcześniejszego rozdrażnienia i wahań nastroju. Tabletki były także stosowane przez osoby mające problemy z trądzikiem młodzieńczym i tutaj również wierzbownica spisała się bardzo dobrze – zauważono zmniejszenie się ilości wydzielanego łoju, skóra była bardziej oczyszczona i zniknęło typowe dla trądziku „świecenie się” cery.

Podziel się.

O autorze

Zostaw komentarz