Travisto skuteczny preparat na oczyszczanie organizmu?

1

travistoopinieSuplement diety Travisto zawiera w pełni naturalne i bezpieczne dla organizmu składniki, które zgodnie z informacjami producenta mają za zadanie przede wszystkim wspomóc proces trawienia tłuszczów oraz przyczynić się do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego poprzez korzystne oddziaływanie na pracę wątroby, dróg żółciowych, jelit i żołądka oraz proces wydzielania soków trawiennych, a także eliminację nadmiaru gazów.

Skład preparatu Travisto oraz jego oddziaływanie na organizm

1 kapsułka suplementu diety zawiera: wyciąg z mięty pieprzowej 100 mg, wyciąg z ziela karczocha 240 mg, ekstrakt z owoców kopru 40 mg, wyciąg z ostryżu długiego 200 mg.

– wyciąg z mięty pieprzowej wspomaga procesy trawienne, a także odpowiada za prawidłową pracę układu pokarmowego, pomaga również zachować zdrowy żołądek,

– wyciąg z ziela karczocha przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego, dodatkowo skutecznie wspiera naturalną detoksykację, a także stymuluje wydzielanie soków trawiennych i bierze udział w utrzymaniu zdrowej wątroby, składnik ten przyczynia się do ogólnego komfortu jelitowego,

– ekstrakt z owoców kopru skutecznie wspomaga proces trawienia oraz eliminuje nadmiar gazów i pomaga w prawidłowym trawieniu tłuszczów w organizmie,

– wyciąg z ostryżu długiego zapobiega gromadzeniu się tłuszczów oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania wątroby.

Dawkowanie, przeciwwskazania i cena produktu

Zgodnie z zaleceniami producenta, osoby dorosłe powinny zażywać 1 tabletkę 2 razy dziennie przed lub tuż po posiłku. Nie należy zażywać preparatu w przypadku występowania nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Opakowanie suplementu diety Travisto zawierające 30 kapsułek to koszt rzędu zaledwie 8 zł (cena pochodzi z aptek internetowych, bez kosztów przesyłki).

Travisto opinie na temat produktu

Produkt ten był lub jest stosowany przede wszystkim przez osoby, u których występują dolegliwości związane z układem pokarmowym, wątrobą, żołądkiem, jelitami itp. Ze znalezionych na forach internetowych opinii wynika, iż preparat faktycznie korzystnie wpływa na organizm zmniejszając takie objawy, jak nadmierne gazy, wzdęcia, odczuwalne bóle po spożywanych posiłkach. W szczególności rezultaty są zauważalne, a raczej brak jakichkolwiek dolegliwości po zjedzonych tłustych potrawach. Niektóre osoby zażywają tabletki jedynie w trakcie jedzenia ciężkostrawnych potraw i również są zadowolone z efektów. Z pewnością niska cena powoduje także, iż preparat cieszy się sporą popularnością.

Oferta promocyjna Silvets – 50% Zamów Teraz Bezpośrednio u Producenta

Podziel się.

O autorze

Zostaw komentarz