Slimgreen środek na odchudzanie w formie kapsułek!

0

slimgreenTabletki na odchudzanie SlimGREEN to innowacyjny, w pełni bezpieczny oraz niezwykle skuteczny preparat odchudzający, którego skład powstał z wykorzystaniem najnowszych badań związanych z fizjologią człowieka. SlimGREEN to unikatowa kompozycja ekstraktów z ziaren zielonej kawy i nasion fasoli oraz chromu. Połączenie tych składników pozwala na spalanie tłuszczu nawet w momencie, gdy śpimy oraz odpoczywamy. Najważniejsze korzyści, którymi charakteryzuje się produkt SlimGREEN to:

– znaczne przyspieszenie spalania tłuszczu nawet w trakcie spoczynku i snu,

– hamowanie procesu magazynowania się nadmiaru cukru w formie tkanki tłuszczowej,

– zapobieganie utracie masy mięśniowej podczas odchudzania.

Właściwości i działanie poszczególnych składników SlimGREEN

Wyciąg z ziaren zielonej kawy – ekstrakt ten skutecznie pomaga zredukować tkankę tłuszczową w organizmie głównie poprzez wpływ na metabolizm glukozy. Jego najważniejszym składnikiem aktywnym jest kwas chlorogenowy, który spowalnia wchłanianie glukozy w jelicie cienkim, reguluje wytwarzanie hormonów jelitowych (GLP-1 oraz GIP), modyfikuje proces uwalniania glukozy przez wątrobę.

Fasolamina – blokuje działanie tzw. enzymu alfa-amylazy, który odpowiada za metabolizm węglowodanów, pochodzących głównie ze skrobi – podstawowego składnika ziemniaków, białego pieczywa, makaronów oraz innych produktów mącznych. Fasolamina sprawia, że kalorie pochodzące ze skrobi są neutralizowane i nie odkładają się w postaci tłuszczu. Dzięki tej substancji można jeść wysokoskrobiowe produkty i to bez obawy o ich wpływ na sylwetkę.

Chrom – wchodzi w skład tzw. czynnika tolerancji glukozy, a więc odpowiada przede wszystkim za metabolizm glukozy w organizmie. Czynnik ten wspomaga działanie insuliny, zapobiegając nagłym wahaniom glukozy we krwi, które są głównym powodem napadów głodu i wzmożonego apetytu na słodkie produkty.

Zalecenia dotyczące zażywania preparatu SlimGREEN

Producent zaleca, aby spożywać produkt raz dziennie, połykając jedną tabletkę tuż przed głównym posiłkiem, popijając szklanką wody. Całe opakowanie zawiera 30 tabletek, jego koszt to zaledwie 10 zł i wystarczy na miesięczny program odchudzający. Producent podaje jednak, że w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów, powinno się stosować preparat SlimGREEN przez okres minimum 60 dni.

SlimGREEN opinie na temat produktu

Opinie znalezione na forach internetowych są w zdecydowanej większości pozytywne. Osoby stosujące kurację odchudzającą z wykorzystaniem preparatu SlimGREEN podkreślają jego działanie w postaci ograniczenia apetytu (szczególnie podjadania pomiędzy posiłkami oraz napadów głodu), a także zwalczania pomarańczowej skórki, czyli cellulitu. Dzięki kontrolowaniu ilości spożywanych potraw oraz szybkiej przemianie materii, sporej liczbie osób udało się schudnąć (szczególnie, gdy równocześnie uprawiali jakąś aktywność fizyczną). Zadowalające efekty pojawiały się także częściej w przypadku osób, które stosowały tabletki przez dłuższy czas, czyli zgodnie z zaleceniami producenta (minimum 2 miesiące). Oczywiście sporą zaletą, o której także wiele osób wspominało jest niska cena.

Podziel się.

O autorze

Zostaw komentarz