Silvets – produkt z dużą zawartością ekstraktu z jagody acai

0

silvetsSilvets to popularne tabletki wspomagające proces odchudzania, które zawierają unikalną, w pełni bezpieczną i dokładnie zweryfikowaną formułę składającą się ze słynnej na całym świecie jagody acai, guarany, zielonej herbaty, pieprzu cayenne, winianu l-karnityny. Wszystkie składniki zostały połączone ze sobą w odpowiednich proporcjach oraz o odpowiednim stężeniu – to jedyna taka mieszanka egzotycznych składników na rynku! Preparat Silvets działa już od pierwszego dnia stosowania – zmniejsza łaknienie, przyspiesza metabolizm oraz dodaje energii. Silvets działa kompleksowo wspomagając proces odchudzania, ale również wpływając korzystnie na ogólną kondycję organizmu.

Skład produktu Silvets i działanie poszczególnych składników

Silvets zawiera aż 6 skutecznych i bezpiecznych składników, które po raz pierwszy zostały ze sobą połączone tworząc najbardziej innowacyjny i aktywny preparat na odchudzanie. Silvets zawiera zarówno składniki, które były znane i wykorzystywane już przed wiekami, ale również takie, które zostały odkryte tak naprawdę całkiem niedawno. Moc tych wszystkich egzotycznych owoców dostępna jest w kapsułkach suplementu Silvets.

Jagoda Acai – przyspiesza metabolizm, dzięki zawartości błonnika zmniejsza apetyt, dodaje energii.

Zielona herbata – zmniejsza łaknienie, przyspiesza metabolizm, ułatwia spalanie tłuszczu z trudnych miejsc.

Guarana – dodaje energii, wpływa pozytywnie na samopoczucie.

Pieprz cayenne – przyczynia się do zwiększenia metabolizmu spoczynkowego.

Winian L-karnityny – zwiększa produkcję energii, ułatwia kształtowanie mięśni, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Bioperine – usprawnia funkcjonowanie układu pokarmowego oraz przyspiesza metabolizm.

Cena i wydajność tabletek Silvets – kiedy pierwsze efekty?

1 opakowanie tabletek Silvets wystarcza na 1 miesiąc kuracji, a jego koszt wynosi 179,99 zł. Jednak przy zakupie 3 sztuk, producent daje nam gratis kolejne 3 opakowania i wtedy cena za 1 opakowanie wynosi 89,99 zł.

Co ważne, pierwsze efekty są zauważalne już od pierwszego dnia stosowania kapsułek Silvets. Na początku zaobserwować można zmniejszenie się apetytu i równoczesny wzrost energii. Natomiast już po kilku tygodniach kuracji zauważalną będą skutki oddziaływania jagód acai – oczyszczenie organizmu, polepszenie się kondycji włosów, skóry i paznokci, a wraz z upływem czasu będzie się kształtować sylwetka i będziemy tracić na wadze. Warto również wspomnieć, iż w przypadku braku efektów, producent zaproponował 90-dniowy okres zwrotu tabletek, za który otrzymamy z powrotem pieniądze.

Opinie na temat kapsułek Silvets

Tabletki Silvets zasłynęły na rynku głównie ze względu na jagodę acai, która znajduje się w składzie preparatu. Do tego zastosowanie innych, równie cennych dla odchudzania składników, jak się okazuje przyniosło niezwykle skuteczną formułę. Opinie na temat suplementu Silvets są jak najbardziej pozytywne, użytkownicy podają konkretne spadki w kilogramach, a także chwalą produkt za dodatkowy zastrzyk energii i zmniejszenie apetytu i to niemal od początku kuracji. W żadnej z opinii nie pojawiły się także informacje o skutkach ubocznych.

Podziel się.

O autorze

Zostaw komentarz