RECENZJA preparatu cidrex plus na odchudzanie

0

cidrexplusCidrex Plus z linii Vitana firmy Vitapol-Farm, według zapewnień producenta ułatwia wszystkim kobietom bezpieczną, naturalną i skuteczną kontrolę masy ciała. Jest to suplement diety, w którym zastosowano innowacyjną mieszankę składników bioaktywnych, uznawanych za naturalnych sprzymierzeńców odchudzania.

Cidrex Plus – składniki oraz właściwości

Ocet jabłkowy – skutecznie ogranicza apetyt, wspomaga wszelkie procesy metabolizmu, a więc pobudza syntezę enzymów trawiennych oraz dba o detoksykację organizmu.

Zielona herbata – hamuje aktywność enzymów, które są odpowiedzialne za trawienie tłuszczów zawartych w pożywieniu, a także pobudza przemianę materii i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej w organizmie.

Wyciąg z morszczynu pęcherzykowatego – stanowi źródło organicznych związków jodu, które mają bezpośredni wpływ na przemianę materii. Tarczyca, w celu „wyprodukowania” hormonów, które pobudzają tempo metabolizmu musi być zasilana jodem.

Olej z kiełków pszenicy – zawiera niezbędne do prawidłowej przemiany materii NNKT, magnez, tiaminę oraz cynk. Olej dostarcza także witaminy E, czyli przeciwutleniacza, który opóźnia procesy starzenia – wygładza zmarszczki, skutecznie redukuje tkankę tłuszczową i zmniejsza widoczność cellulitu.

Witamina B6 – przede wszystkim odpowiada za prawidłowy metabolizm białek w organizmie, a także bierze udział w przemianie aminokwasów.

Stosowanie, przeciwwskazania i cena preparatu Cidrex Plus

Produkt należy stosować 2 razy dziennie po 1 kapsułce przed dowolnym posiłkiem, popijając szklanką wody. Opakowanie preparatu Cidrex Plus zawiera 40 kapsułek i kosztuje około 15 zł. Wystarcza na 20 dni kuracji.

Preparat jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłym, z tym że nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także u osób z zaburzeniami czynności tarczycy.

Opinie na temat produktu Cidrex Plus

W Internecie można znaleźć naprawdę sporo informacji oraz opinii na temat działania i skuteczności suplementu diety Cidrex Plus. W niemal wszystkich wypowiedziach pada zachwyt na temat wpływu preparatu na ograniczenie apetytu. Osoby zażywające tabletki nie tylko przestały odczuwać ochotę na słodycze, ale także udało im się w końcu zachować stałe godziny spożywanych posiłków. To wszystko przyniosło w większości przypadków w pełni satysfakcjonujące efekty – spadek wagi, lepsze samopoczucie, poprawa kondycji skóry, w tym także zmniejszenie cellulitu.

Podsumowanie – czy warto stosować produkt Cidrex Plus

Ze względu na fakt, iż Cidrex Plus jest naturalnym suplementem diety z pewnością jego stosowanie nam nie zaszkodzi. Opinie na temat jego działania również są jak najbardziej pozytywne, co jeszcze bardziej zachęca do przeprowadzenia kuracji. Wraz z zakupem tabletek, warto także pomyśleć o zmianie swojej diety (co w przypadku zmniejszenia apetytu będzie o wiele łatwiejsze!) oraz choćby minimalnej aktywności fizycznej np. codzienne spacery. Tylko w ten sposób można osiągnąć korzystne efekty, które będą się utrzymywać nawet po zakończeniu stosowania tabletek Cidrex Plus.

Podziel się.

O autorze

Zostaw komentarz