Opinie o ziołach ojca Sroki!

0

ziolaojcasrokiTabletki Adipobon Mono oraz Adipobonisan, dostępne w saszetkach do rozpuszczania to dwa preparaty znajdujące się wśród licznych produktów zielarskich Ojca Sroki, jednego z najbardziej znanych i cenionych zielarzy z zakonu franciszkanów. Oba suplementy powstały na bazie w pełni naturalnych składników i mają przede wszystkim wspomóc proces odchudzania, polecane są więc osobom z nadwagom, które mają problem z kontrolowaniem prawidłowej masy ciała. Oczywiście można stosować każdy z preparatów osobno.

Skład Adipobon Mono i Adipobonisan

Preparat Adipobon Mono składa się z CLA (kwas linolowy) oraz owoców Garcinia Cambogia. Natomiast w skład suplementu Adipobonisan wchodzą takie składniki jak: liść morwy, ziele skrzypu, ziele mniszka, ziele pokrzywy, liść mięty, morszczyn.

Działanie ziół Ojca Sroki na odchudzanie

Adipobon Mono przede wszystkim wspomaga odchudzanie oraz walkę z celulitem i zapobiega jego powstawaniu. Swoje działanie opiera na przyspieszeniu metabolizmu, redukcji tkanki tłuszczowej oraz zapobieganiu efektowi „jojo”.

Adpobonisan, dzięki bogatej zawartości naturalnych ziół w swoim składzie przyczynia się m.in. do spowalniania wchłaniania węglowodanów, ma działanie odtruwające, uzupełnia w organizmie poziom jodu, który wspomaga utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Zalecana dawka, przeciwwskazania i cena produktów

Produkt Adipobon Mono powinien być stosowany 2-3 razy dziennie po 3 tabletki, natomiast napar przygotowany na bazie ziół preparatu Adipobonisan należy pić 3 razy dziennie.

Opakowanie Adipobon Mono zawiera 60 tabletek, a jego koszt wynosi około 35 zł. W przypadku Adipobonisanu musimy zapłacić średnio 10 zł za 20 saszetek naparu.

W obu przypadkach suplement diety powinien być zażywany wyłącznie przez osoby dorosłe z wyjątkiem kobiet w ciąży i karmiących matek, a także osób uczulonych na jakikolwiek składnik jednego z preparatów. W przypadku nadczynności tarczycy zażywanie produktu Adipobonisan ze względu na zawartość jodu należy skonsultować z lekarzem.

Opinie na temat ziół Ojca Sroki

Dostępne na forach internetowych opinie są raczej podzielone, chociaż trzeba przyznać, iż wiele osób potwierdza, że przy stosowaniu obu produktów równocześnie efekty były w pełni zadowalające. Pozytywne opinie pochodziły także os osób, które oprócz stosowania jednego z produktów, równocześnie uprawiały jakiś sport oraz starały się przestrzegać zdrową dietę. Wtedy suplementy diety były skutecznym wspomagaczem całego procesu odchudzania, a także pomagały uniknąć tzw. efektu „jojo”. Adipobon Mono jest często zachwalany za zmniejszenie widoczności cellulitu, natomiast Adipobonisan popularny jest wśród osób, które miały problemy z podjadaniem pomiędzy posiłkami i wzmożonym apetytem.

Należy jednak wspomnieć, iż część osób podczas stosowania produktów nie zauważyła u siebie żadnych znaczących zmian, a według niektórych spadek wagi był jedynie wynikiem ćwiczeń i przestrzegania diety. Nie zauważono jednak żadnych dolegliwości oraz skutków ubocznych w trakcie stosowania suplementów.

Podziel się.

O autorze

Zostaw komentarz