OPINIA o preparacie Hepaslimin

0

hepasliminopinieHasło reklamowe producenta suplementu diety Hepaslimin „w trosce o wątrobę i smukłą sylwetkę” z pewnością jest bardzo zachęcające, bowiem zażywając jeden preparat (według zapewnień producenta) osiągamy aż dwie korzyści! Otóż ten suplement diety, o starannie dobranych składnikach ma nie tylko wspomagać pracę naszej wątroby oraz utrzymywać ją w pełnym zdrowiu, ale także poprzez dodanie innych składników (m.in. ostryż długi i mate) Hepaslimin ma wspomóc proces odchudzania. Któż, by się nie skusił na wypróbowanie tego produktu, skoro jego cena wydaje się równie korzystna, bo opakowanie dostępne jest w Internecie za około 9-10 zł.

Skład i właściwości

Suplement diety Hepaslimin wspomaga: utrzymanie zdrowej wątroby, zachowanie prawidłowej masy ciała oraz prawidłowe trawienie. Wszystko to jest możliwe dzięki mieszance naturalnych składników o korzystnych dla naszego organizmu właściwościach, takich jak:

Cholina – pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby.

Wyciąg z ziela karczocha – przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego, wspiera detoksykację, stymuluje wydzielanie soków.

Wyciąg z korzenia cykorii – wspomaga trawienie i pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby.

Wyciąg z ostroryżu długiego – zapobiega gromadzeniu się tłuszczu.

Mate (Ilex paraguariensis) – przyczynia się do rozkładu lipidów i pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała.

Stosowanie suplementu Hepaslimin oraz cena

Według zaleceń producenta, suplement diety Hepaslimin powinien być zażywany po posiłkach aż 3 razy dziennie po 2 tabletki. Tak więc w ciągu jednego dnia należy spożyć łącznie 6 tabletek. Natomiast jedno opakowanie preparatu zawiera 30 tabletek, tak więc wystarczy nam jedynie na… 5 dni kuracji!

Mimo wspomnianej na początku „korzystnej” ceny, po dokładnym zapoznaniu się z zaleceniami w kwestii ilości spożywanych tabletek, należy stwierdzić, że jednak jest to jedynie chwyt marketingowy skłaniający do zakupu, bowiem tak naprawdę cena za 30 dni wyniesie około 60 złotych, co w porównaniu do innych tego typu produktów jest dosyć wygórowanym kosztem.

Przeciwwskazania

Standardowo nie powinno się zażywać tabletek Hepaslimin w przypadku uczulenia na jakikolwiek ze składników, a także nie zaleca się spożywania w okresie ciąży, jak i w trakcie karmienia piersią (w tym przypadku należy zaczerpnąć opinii lekarza).

Opinie na temat suplementu diety Hepaslimin

Opinie na temat Hepaslimin są niemal jednoznaczne – produkt faktycznie wspomaga pracę wątroby oraz układu trawiennego. Wiele osób pozbyło się dolegliwości z tym związanych i podczas brania tabletek ustąpiły m.in. wzdęcia, odbijanie się po posiłkach oraz bóle brzucha. Niektóre osoby wręcz podkreślały, że teraz mogą jeść niemal wszystko i czują się doskonale. Niestety mało kto zauważył jakiekolwiek efekty związane z drugim działaniem preparatu, czyli utratą kilogramów. Poza tym, mimo uzyskanych korzyści wiele osób nie zdecydowało się na zakup kolejnych opakować ze względu na wspomnianą już dosyć wysoką cenę, woleli oni poszukać nieco tańszych zamienników z podobnymi właściwościami.

Podziel się.

O autorze

Zostaw komentarz