Linea Control – opinie, działanie i recenzja produktu!

0

lineacontrolopinieLinea Control to suplement diety, który jest przeznaczony dla wszystkich osób szukających dodatkowego wspomagania procesu odchudzania. Preparat zawiera bogaty skład, który według zapewnień producenta m.in. hamuje proces magazynowania tłuszczów, zmniejsza apetyt, wspomaga spalanie tłuszczów, a także przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi. Producent podkreśla jednak, iż w czasie stosowania suplementu ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

Skład Linea Control

Produkt zawiera niezwykle bogaty skład, który opiera się głównie na naturalnych składnikach o cennych dla organizmu właściwościach:

Wyciąg z liści Andrographis paniculata – wpływa na metabolizm insuliny i przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

Wyciąg z liści Gymnema Sylvester – wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi, zmniejsza odczuwanie słodkiego smaku i tym samym zmniejsza apetyt na słodycze.

Wyciąg ze skórek owoców Garcinia cambogia – zmniejsza uczucie głodu, przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi, pomaga kontrolować masę ciała, dzięki zawartości kwasu hydroksycytrynowego (HCA) hamuje proces tworzenia tłuszczów i ich magazynowanie.

Wyciąg z liści zielonej herbaty – przyczynia się do spalania tłuszczów oraz pobudza metabolizm.

Proszek z owoców opuncji figowej – powoduje zmniejszenie apetytu i ilości dostarczanych do organizmu kalorii.

Wyciąg z owoców gorzkiej pomarańczy – wspomaga metabolizm lipidów i węglowodanów.

Linea Control zawiera także chrom, witaminę B6 oraz cynk.

Stosowanie i cena

Osoby dorosłe powinny zażywać po jednej tabletce dwa razy dziennie w trakcie posiłku. Opakowanie zawiera 60 tabletek, a więc wystarczy dokładnie na jeden pełny miesiąc kuracji wspomagającej odchudzanie. Cena w aptekach internetowych to około 20 złotych (należy jeszcze doliczyć koszty przesyłki).

Przeciwwskazania

Nie należy stosować produktu Linea Control, w przypadku uczulenia na jakikolwiek składnik, a także nie zaleca się zażywania tabletek w czasie ciąży i w okresie karmienia piersią.

Opinie Linea Control

Opinie na temat stosowania tabletek Linea Control, które są dostępne na forach internetowych są bardzo różne. Jednak w zdecydowanej większości, osoby w trakcie kuracji nie zauważyły niestety u siebie żadnych zmian, choćby w postaci zmniejszonego apetytu. Co ciekawe, w wielu przypadkach zużyto aż dwa opakowania, a więc z pewnością powodem braku efektów nie był zbyt krótki czas trwania kuracji. Do tego, u niektórych osób pojawiły się skutki uboczne w postaci m.in. bólów brzucha. W opiniach można również znaleźć informacje na temat efektu jo-jo po odstawieniu tabletek, a więc mimo zrzucenia kilku kilogramów w ciągu miesiąca, po zaprzestaniu kuracji waga znów się zwiększyła.

Podsumowanie

Linea Control, tak jak większość tego typu suplementów diety nie powinna być stosowana jako jedyna metoda zrzucenia zbędnych kilogramów, zawsze w trakcie przeprowadzania kuracji należy równocześnie zadbać o zdrowy styl życia (zwiększona aktywność oraz zmiana w diecie). Tylko wtedy można spodziewać się zadowalających i, co ważne stałych rezultatów.

Podziel się.

O autorze

Zostaw komentarz