Elavia preparat ziołowy na odchudzanie

0

elaviaopinieElavia to innowacyjna kompozycja 14 w pełni naturalnych składników, które w trakcie 25-dniowej kuracji mają przyczynić się do zrzucenia zbędnych kilogramów. Suplement diety jest dostępny w formie kompleksowego programu składającego się z dwóch produktów: Elavia Intensive, czyli płynny koncentrat oraz specjalne kapsułki Anti Yo-Yo na dzień i na noc.

Elavia Intensive – preparat w formie płynnej, który przyjmuje się przez okres pierwszych 10 dni całej kuracji. Zawarte w nim aktywne składniki pomagają w spalaniu tłuszczów, usuwają nadmiar wody, skutecznie pozbywają się toksyn, a także wzmacniają organizm. Produkt ma dosyć intensywny malinowo-wiśniowy smak.

Elavia Anti Yo-Yo – ma za zadanie utrzymać osiągnięte rezultaty i ustabilizować masę ciała. Preparat dostępny jest w kapsułkach na dzień i na noc, jest przyjmowany przez następne 15 dni kuracji. Kapsułki na dzień mają za zadanie pobudzić organizm i poprawić ogólne samopoczucie. Składniki tworzące ten suplement usuwają tłuszcz, redukują wzdęcia, a także oczyszczają i dodają energii. Natomiast kapsułka na noc wzmacnia efekt uzyskany w ciągu dnia, a do tego składniki niwelują stres, oczyszczają organizm, wspomagają pracę wątroby oraz ograniczają wchłanianie węglowodanów.

Elavia – skład suplementu diety

Preparat Elavia składa się z następujących aktywnych i naturalnych składników, które skutecznie wspomagają proces odchudzania – zielona herbata, guarana, ostrokrzew paragwajski, jęczmień, orzeszki koli, cykoria, koper, herbata Yunnan, seler, grejpfrut, melisa, winogrona, fasola, figa indyjska.

Elavia – zalecenia, cena

Opakowanie preparatu, które wystarcza na 25-dniową pełną kurację kosztuje około 50-60 zł w aptekach internetowych. Bardzo istotne jest zażywanie suplementu zgodnie z zaleceniami producenta i tak:

– przez okres pierwszych 10 dni należy spożywać określone dawki płynu rozcieńczonego z wodą (1-4 dzień 4 dawki płynu, 5-7 dzień 3 dawki płynu, 8-9 dzień 2 dawki płynu, 10 dzień 1 dawka płynu),

– przez następne 15 dni zażywa się tabletki z tej samej serii, które mają za zadanie utrzymać efekty osiągnięte po wypiciu płynu, w opakowaniu znajduje się 15 jasnych kapsułek, które bierze się rano oraz 15 ciemnych przeznaczonych na noc.

Opinie na temat produktu Elavia

Zdania na temat suplementu diety Elavia są jak najbardziej pozytywne. Mimo, iż w wielu przypadkach spadki w kilogramach nie były zbyt wielkie, to osoby które przeszły całą kurację potwierdzają, że Elavia powodowała zmniejszenie uczucia łaknienia, a także eliminowała ciągłą ochotę na słodycze. Do tego znaczna grupa osób wspominała o oczyszczeniu organizmu, zyskaniu dodatkowej energii podczas zażywania kapsułek oraz pozytywnym nastawieniu. Do minusów można zaliczyć częste wypróżnianie, a także niezbyt dobry smak płynu Elavia.

Podziel się.

O autorze

Zostaw komentarz