CaloriControl a wpływ na odchudzanie – RECENZJA

0

caloricontrolopinieCaloriControl to innowacyjny suplement diety zawierający w swoim składzie unikatową formułę o nazwie Ascofibrex, której dokładnie wyselekcjonowane składniki powodują zmniejszenie się ilości wchłanianych tłuszczów, a także wspomagają i przyspieszają metabolizm węglowodanów oraz makroskładników. Co więcej, substancje preparatu CaloriControl charakteryzują się bardzo wysoką zawartością błonnika pokarmowego, który jest niezastąpiony podczas procesu odchudzania. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą szybko zrzucić zbędne kilogramy, ale również dla tych, którym zależy na utrzymaniu obecnej sylwetki.

CaloriControl – jaki jest skład formuły Ascofibrex?

Formuła Ascofibrex stanowi innowacyjne połączenie wyciągu z alg brunatnych Ascophyllum Nodosum oraz dwóch naturalnie występujących błonników – sproszkowane łuski nasion babki jajowatej (Plantago Ovata) oraz insulina. Poniżej krótka charakterystyka działania poszczególnych składników suplementu.

Ascophyllum Nodosum – powoduje ograniczenie w ilości wchłanianych tłuszczów dostarczanych wraz z pożywieniem.

Plantago Ovata – przyczynia się do prawidłowej pracy jelit.

Chrom – wspomaga zachowanie prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych, a także przyczynia się do utrzymania odpowiedniego poziomu glukozy we krwi (dzięki temu m.in. nie odczuwamy nagłych ataków głodu w szczególności na słodycze).

Cholina – przyczynia się do zachowania prawidłowego metabolizmu tłuszczów w organizmie.

Cynk – również pomaga w utrzymaniu odpowiedniego metabolizmu węglowodanów oraz makroskładników odżywczych.

CaloriControl – zażywanie, cena, skutki uboczne

Preparat jest dostępny w postaci kapsułek i dlatego jego zażywanie jest bardzo proste. Producent zaleca połykanie 2 tabletek przed każdym posiłkiem, które należy popić szklanką wody. Ważną informacją jest to, iż nie można przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu jednego dnia, czyli 6 kapsułek dziennie. Opakowanie zawiera aż 180 tabletek, a jego koszt w internetowych aptekach wynosi około 30 zł, bez kosztów przesyłki. W zależności od ilości spożywanych tabletek w ciągu dnia, jedno opakowanie wystarcza na minimum 30 dni kuracji.

Co ważne, sam producent podaje, iż w niektórych przypadkach w trakcie zażywania preparatu CaloriControl mogą pojawić się niepożądane skutki, takie jak wzdęcia lub też uczucie pełności (wywołane obecnością w składzie produktu Plantago Ovata). Równocześnie jednak zaznaczono, iż tego typu objawy powinny ustąpić w ciągu kilku dni.

Jakie są opinie na temat produktu CaloriControl?

Osoby zażywające kapsułki CaloriControl podkreślają, iż faktycznie w trakcie kuracji nie odczuwały już ochoty na słodycze, mogły również łatwiej kontrolować ilość spożywanych posiłków, ponieważ zmniejszyły się tzw. napady wilczego głodu. Zadowalające efekty w spadku kilogramów zauważyły przede wszystkim panie, dla których CaloriControl był jedynie produktem wspomagającym proces odchudzania, ponieważ oprócz tabletek prowadziły także aktywny tryb życia (regularne ćwiczenia i zdrowa dieta). Mimo informacji od producenta, nie zaobserwowano żadnych skutków ubocznych.

Podziel się.

O autorze

Zostaw komentarz