Asumin – preparat odchudzający wspomagający inne procesy!

0

asuminSpożywanie znacznej ilości cukrów w różnej postaci to jeden z głównych problemów kontrolowania prawidłowej masy ciała. Wzmożony apetyt na słodkie produkty może wynikać z powodu fizjologicznych wahań glukozy we krwi. Asumin, dzięki odpowiednio dobranym składnikom jest suplementem diety, który wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi, skutecznie zmniejsza apetyt na słodycze, a także korzystnie wpływa na kontrolowanie naszej wagi. Jest więc polecany dla wszystkich osób, które nie radzą sobie z niepohamowanym uczuciem głodu i nie mogą wręcz powstrzymać się od codziennego jedzenia słodkości.

Skład tabletek Asumin

Gymnema sylvestre – zmniejsza apetyt na słodycze, wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

Garcinia cambogia – zmniejsza uczucie głodu, przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi, wpływa hamująco na akumulację tłuszczów w organizmie.

Opuncja figowa – zmniejsza apetyt oraz ilości dostarczanych do organizmu kalorii, wspomaga metabolizm tłuszczów.

Morszczyn pęcherzykowaty – pomaga zwiększyć uczucie sytości i kontrolować masę ciała, wspomaga prawidłowe funkcjonowania jelit (wypróżnianie).

Chrom – pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi, przyczynia się do prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.

Dawkowanie i cena

Według zaleceń producenta dorosłe osoby powinny zażywać 1 tabletkę suplementu dwa razy dziennie, po posiłku. Pod żadnym pozorem nie należy przekraczać zalecanej dawki. Opakowanie zawiera 60 tabletek, a więc wystarczy nam na jeden miesiąc kuracji. Koszt (bez przesyłki) w aptekach online wynosi około 20 złotych.

Bardzo ważne jest, aby zażywać tabletki po spożytym posiłku, ponieważ tylko wtedy Asumin spełni swoje zadanie, które polega przede wszystkim na zapobieganiu powstawaniu nagłej ochoty na słodycze po zjedzeniu głównego dania – jest to przyzwyczajeniem wielu osób.

Przeciwwskazania stosowania preparatu

Suplement diety Asumin nie powinien być stosowany przez osoby, które są uczulone na którykolwiek ze składników produktu, nie zaleca się również zażywania preparatu u kobiet w ciąży, jak i w okresie karmienia piersią. Dodatkowo, wszystkie osoby przyjmujące jakiekolwiek leki, przed rozpoczęciem kuracji przy użyciu tabletek Asumin powinny skonsultować się ze swoim lekarzem.

Opinie na temat tabletek Asumin

Niestety opinie na temat suplementu diety Asumin nie są zbyt pozytywne. Bardzo duża część osób skarży się na odwrotny efekt, a więc zamiast ograniczenia słodkich produktów, ich apetyt na słodkości się zwiększył! Jednak pojawiały się również bardziej optymistyczne doświadczenia – Asumin być może nie spowodował całkowitego wyeliminowania z diety słodkiego, ale w porównaniu do wcześniejszego stanu z pewnością ilość spożywanych słodkich kalorii została znacznie ograniczona.

Podsumowanie

Należy zaznaczyć, iż tabletki Asumin maja dosyć ograniczone właściwości i mogą wspomóc odchudzanie jedynie w przypadku osób, u których głównym problemem walki ze zbędnymi kilogramami jest właśnie wzmożony apetyt na słodkie produkty wynikający z wahań poziomu glukozy we krwi (dobrze byłoby to wcześniej sprawdzić przeprowadzając odpowiednie badania).

Podziel się.

O autorze

Zostaw komentarz