aqua femin – naturalny środek na odchudzanie dla kobiet!

0

aquafeminAqua Femin to mieszanka w pełni naturalnych i bezpiecznych dla organizmu składników roślinnych. Głównym zadaniem preparatu jest usunięcie z organizmu nadmiaru nagromadzonej wody, która jest odpowiedzialna za tzw. cellulit wodny. Dodatkowo produkt wpływa bardzo korzystnie na ogólny stan skóry, która staje się jędrna i gładka.

W skład tabletek Aqua Femin wchodzą wyłącznie roślinne składniki, o przebadanej i potwierdzonej skuteczności, które w połączeniu dają niezwykle korzystne rezultaty:

– ekstrakt z zielonej kawy, który wzmaga detoksykację, poprzez poprawę pracy nerek i wątroby,

– sproszkowany korzeń cykorii podróżnika, który przyczynia się do prawidłowego wydalania moczu oraz wspomaga detoksykację organizmu,

– ekstrakt z kłącza perzu, a także ekstrakt z ziela pokrzywy – oba stymulują funkcje wydalnicze organizmu wpływając na prawidłową pracę nerek.

– chlorek potasu.

Dla kogo przeznaczony jest produkt?

Aqua Femin powstał przede wszystkim z myślą o wszystkich kobietach, które borykają się z problemem nadmiernego zatrzymywania wody w organizmie, spowodowanego głównie wahaniami równowagi hormonalnej.

Produkt jest zalecany dla wszystkich kobiet, które:

– mają problemy z nadmiarem płynów gromadzonych w organizmie, co objawia się m.in. obrzękami okolicy oczu i twarzy, bólami głowy, uczuciem ciężkich nóg, przyrostem masy ciała, celulitem, a w szczególności jego wodną odmianą,

– cierpią na zespół napięcia przedmiesiączkowego,

– stosują doustną antykoncepcję.

Jak stosować Aqua Femin?

Preparat Aqua Femin należy stosować przez okres maksymalnie 2 tygodni. Zaleca się przyjmowanie suplementu regularnie w drugiej fazie cyklu miesięcznego. Stosowanie: 1-2 tabletki każdego dnia w trakcie posiłku.

1 opakowanie zawiera 60 kapsułek, jego cena wynosi w aptekach internetowych około 30 zł. W zależności od wybranego sposobu dawkowania produkt może wystarczyć na 2-3 miesiące kuracji.

Przeciwwskazania – kto nie powinien stosować preparatu?

Osoby ze schorzeniami nerek lub zażywające inne leki moczopędne powinny skonsultować się z lekarzem zanim rozpoczną kurację przy użyciu preparatu Aqua Femin. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią nie powinny w ogóle stosować produktu.

Opinie na temat tabletek Aqua Femin

Pozytywne opinie znalezione na forach internetowych dotyczyły przede wszystkim odprowadzania wody z organizmu, w szczególności zauważalne było to dla kobiet, które wcześniej „puchły” zwłaszcza w trakcie cyklu miesiączkowego, poprawiła się dzięki temu u wielu z nich ogólna sylwetka. Niestety Aqua Femin według pań, które przechodziły kurację niezbyt dobrze radzi sobie z redukcją cellulitu – w tym przypadku rezultat był znikomy lub raczej mało zadowalający. Sporo osób podkreślało także dużą wydajność produktu, który w zależności od spożywanych dawek wystarcza nawet na 2-3 miesiące.

Podziel się.

O autorze

Zostaw komentarz