Alkala N rzetelna recenzja produktu

1

alkalanAlkala N to preparat zawierający wyselekcjonowane substancje, które mają za zadanie zapobiegać zakwaszeniu organizmu wywołanemu przez różne czynniki m.in. wysiłkiem fizycznym oraz dietą. Produkt jest w szczególności polecany wszystkim osobom, które chcą zadbać o prawidłową równowagę kwasowo-zasadową organizmu. Alkala N skutecznie oczyszcza organizm z nadmiaru kwasów, które są przyczyną problemów z przemianą materii (proces ten jest szczególnie ważny w przypadku osób odchudzających się). Dodatkowo produkt ten zmniejsza także skutki nadużycia alkoholu pomagając szybko likwidować objawy kaca.

Alkala N to preparat zasadowy, który łagodzi objawy w przypadku ostrych stanów chorobowych, dlatego też jest zalecany osobom, u których występują problemy żołądkowe, takie jak m.in. zgaga, kwaśne odbijanie oraz wymioty, wzdęcia, nudności, ucisk w żołądku, uczucie pełności. Wszystkie te objawy są typowe dla nadkwaśności żołądka oraz jelit.

Skład preparatu Alkala N: 1 miarka proszku, czyli 3 g zawiera dokładnie 2,7 g dwuwęglanu sodu, 0,3 g dwuwęglanu potasu oraz 0,05 g cytrynianu sodu.

Alkala N – stosowanie, przeciwwskazania, cena

Zgodnie z zaleceniami producenta, należy ½ lub 1 miarkę proszku rozpuścić dokładnie w 1 szklance ciepłej wody i tak przygotowaną mieszankę wypić na czczo. Ważne, aby była to ciepła woda, która ma działanie relaksacyjne na odźwierniki i dzięki temu preparat nie zalega w żołądku, tylko od razu przedostaje się do dwunastnicy, gdzie wspomaga pracę enzymów trawiennych i trzustki. Opakowanie produktu, który jest dostępny w postaci 150 g proszku, kosztuje około 35 zł.

Warto jeszcze dodać, iż do opakowania producent dołączył specjalne paski-testery pH, dzięki którym można każdego dnia kontrolować równowagę kwasowo-zasadową w organizmie. Pomiary powinny być wykonywane rano przed śniadaniem i przed zażyciem produktu oraz w godzinach wieczornych przed kolacją.

Opinie na temat preparatu Alkala N

Osoby zażywające mieszankę na bazie proszku Alkala N w zdecydowanej większości są raczej zadowolone z osiągniętych rezultatów. Wiele osób podkreśla, iż już zaledwie po kilku dniach stosowania produktu znacznie zmniejszyły się wcześniej występujące objawy, takie jak zgaga, kwaśne odbijanie oraz wzdęcia i wymioty. Po dłuższym zażywaniu preparatu ustały także odczuwalne bóle w żołądku. Oczywiście pojawiło się także kilka pozytywnych opinii na temat niwelowania skutków nadużycia alkoholu (te osoby stosowały preparat głównie w tym celu). Nie było jednak żadnych informacji związanych z oddziaływaniem produktu podczas walki z nadwagą, bowiem Alkala N ma także przyspieszyć przemianę materii.

Podziel się.

O autorze

Zostaw komentarz